• Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

Нижче представлені найбільш часті питання і відповіді на них. Якщо Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, Ви можете написати нам, і наші фахівці дадуть відповідь.

Питання і відповіді

Як правильно експлуатувати систему EnergoLux Smart Comfort System, щоб вона була максимально економною та ефективною?

Щоб опалювальна система EnergoLux Smart Comfort System продемонструвала Вам всю свою ефективність і допомогла істотно економити, потрібно правильно підійти до питання її експлуатації. Непродумане використання нашої системи не принесе очікуваного результату.

Тому перш за все слід подбати про те, щоб добре утеплити свій будинок або квартиру. Утеплене приміщення опалювати швидше і легше, а значить - дешевше.

Крім того, потрібно максимально використовувати всі можливості, що надаються системою EnergoLux Smart Comfort System і не обмежуватися застосуванням двох-трьох стандартних функцій. Пам'ятайте: економія електроенергії відбувається за рахунок тих часових проміжків, коли радіатор не працює - таким чином, усереднюєтся годинне споживання. Встановіть за допомогою тижневого таймера свій індивідуальний температурний режим, який буде зручний в Вашому конкретному випадку, підвищуючи і знижуючи температуру на власний розсуд. У ті часові проміжки, коли в будинку ніхто не знаходиться, температура може бути нижчою, підвищуючись лише до моменту появи людей.

Якщо встановити багатотарифний лічильник, то за допомогою режимів EnergoLux Smart Comfort System Ви зможете опалювати своє приміщення під час дії найдешевшого тарифу, а в період з дорогим тарифом система буде автоматично відключати

Радіатори з опцією WiFi можуть управлятися дистанційно через інтернет, що крім КОМФОРТУ дає можливість економити, коли у Вас змінилися плани по поверненню додому або офіс.

Подібний підхід дозволить Вам економити з максимальним комфортом.

Як правильно розрахувати необхідну кількість електрорадіаторів EnergoLux Smart Comfort System і якої потужності вони повинні бути?

Потужність радіаторів SMART і їх кількість, необхідних для обігріву приміщення, приблизно можна визначити, виходячи з таких параметрів:

 • потужність радіатора може бути 600Вт, 900Вт, 1200Вт, 1500Вт
 • необхідна кількість тепла на 1м.кв. для підтримки температури + 22°С в приміщенні при температурі 18°С на вулиці:
  • кімната в квартирі 60 Вт – 70 Вт:
  • кутова кімната в квартирі 80 Вт – 100 Вт:
  • кімната в неутепленому будинку 100 Вт – 120 Вт:
  • кімната в утепленому будинку 70 Вт – 90 Вт:
 • Параметри залежать від орієнтації приміщення (на північ, південь, захід, схід), поверху, кількості вікон, якості теплоізоляції і т.д.
 • площа приміщення.
ПРИКЛАД

Якщо на 1м.кв. приміщення Вам потрібно 70 Вт (кімната в квартирі, в приміщенні одне вікно, орієнтоване на захід), площа приміщення 18 м.кв, то необхідне загальна кількість тепла складе:

18 м.кв. х 70 Вт = 1260 Вт.

Потужність найближчого радіатора 1200Вт. Якщо дозволяє навантаження на електромережу, то краще зробити запас і встановити радіатор з потужністю 1500Вт. При цьому щомісячне споживання електроенергії не збільшиться, а приміщення буде прогріватися швидше. При використанні тижневого таймера, потужний радіатор буде економнішим, тому що йому необхідно менше часу для прогріву приміщення перед Вашим приходом, а значить час "відпочинку" у нього буде довший.

Компанія «Енерголюкс» проводить енергоаудит приміщення для більш точних розрахунків і виявлення місць потенційних втрат тепла. Ми надаємо повний звіт, методи вирішення і практичні рекомендації щодо усунення тепловтрат. Крім того, ми пояснюємо, як найефективніше використовувати систему опалення EnergoLux Smart Comfort System в даному конкретному випадку.

Як правильно встановити SMART радіатор?

Розміщувати SMART радіатори EnergoLux Smart Comfort System найкраще в місцях найбільших тепловтрат, а саме - під вікнами. Завдяки цьому ми створимо теплову завісу, яка не дозволить холодному повітрю проникати всередину приміщення.

Радіатор EnergoLux Smart Comfort System встановлюється стаціонарно на кріпильні скоби, які кріпляться за допомогою дюбелів в стіну на відстань:

 • від стіни – не менше 30 мм.
 • від підлоги - не менше 100 мм.
 • від підвіконня - не менше 100 мм.

Крім того, можливе розташування на підлозі. На стіну за SMART радіатором необхідно встановити тепловідбивний матеріал. При дотриманні цих правил Ви отримаєте оптимальну тепловіддачу і правильну конвекцію тепла в приміщення.

Скільки електроенергії буде споживати радіатор?

Кількість споживаної електроенергії залежить від його потужності.

Радіатор EnergoLux Smart Comfort System опалює приміщення до заданої температури і в період своєї роботи споживає «номінальну потужність» (даний параметр вказано в технічному паспорті, може коливатися між 0,6 і 1,5 кВт).

Електроніка відключає радіатор EnergoLux Smart Comfort System, коли досягнута задана температура поверхні радіатора або повітря в приміщенні.

Економія електроенергії відбувається за рахунок тих часових проміжків, коли радіатор не працює. Таким чином, усереднюється погодинне споживання. Тому завдяки ефективному і продуманому управлінню системою EnergoLux Smart Comfort System можна заощадити 30%-40% свого бюджету.

Розрахунок споживання електроенергії Ви можете зробити самостійно або звернутися до нашого менеджера. Ми проводимо енергоаудит будь-якого приміщення і надаємо повний комплект документів.

За рахунок чого досягається економія електроенергії на 30% -40% в системі опалення EnergoLux Smart Comfort System?

На опалення певного приміщення потрібно витратити кількість енергії, що дорівнює його тепловтратам. При цьому слід пам'ятати, що всі нагріті об'єкти (включаючи людей і побутові прилади) є своєрідними інфрачервоними обігрівачами і впливають на загальну температуру.

Зазвичай енергія, яку ми повсякденно виробляємо, не враховується. Наприклад, якщо ми активно чимось займаємося, наша тепловіддача збільшується в кілька разів, що підвищує температуру в приміщенні на 2-3 градуси. Перевага системи EnergoLux Smart Comfort System полягає в тому, що вона в момент підвищення температури автоматично відключається, не дозволяючи і далі витрачати електроенергію. Пам'ятайте: кожен перетоплений градус в приміщенні - це в середньому 10% щомісячного платежу за електроенергію.

Звідси випливає, що тільки завдяки ефективному управлінню подачею тепла і контролем температури повітря можна заощадити витрати електроенергії. І тут важливу роль відіграє тижневий таймер системи EnergoLux Smart Comfort System: Ви можете встановлювати індивідуальний температурний режим і підвищувати або знижувати температуру на власний розсуд в будь-яку годину будь-якого дня тижня. Власники багатотарифних лічильників можуть отримати додаткову економію.

У чому перевага EnergoLux Smart Comfort System в порівнянні з іншими засобами електричного опалення?

Найпоширеніший спосіб електричного опалення - опалення за допомогою електричного котла. Тому ми проведемо порівняльний аналіз ефективності нашої системи саме на прикладі електричного котла.

Регулювання котла здійснюється механічним шляхом: при похолоданні Ви повинні підвищувати температуру теплоносія, а при потеплінні - знижувати, що, безумовно, не дуже зручно.

В сучасних котлах управління вже досконаліше і підпорядковане спеціальній автоматиці, яка дає можливість встановити в пріоритетному приміщенні температурний датчик. Такі котли призупиняють процес опалення в момент досягнення необхідної температурної позначки в пріоритетному приміщенні. Ця система, звичайно, зручніша, але у неї залишається істотний недолік - щоб опалити окрему кімнату, необхідно підвищити температуру у всій системі (і, отже, у всьому будинку), що збільшує навантаження на електромережу і витрати електроенергії. Можна встановити систему, яка дозволить регулювати температурний режим в кожному приміщенні, але вона дуже дорого коштує. Таку систему опалення можуть собі дозволити далеко не всі.

Компанія «Енерголюкс» врахувала інтереси всіх споживачів і розробила опалювальну систему, яка доступна практично будь-якій людині, - EnergoLux Smart Comfort System. Це система автономного електричного опалення, яка складається з окремих радіаторів SMART, забезпечених нагрівальними елементами патронного типу "Cartrige" з нержавіючої сталі, впресованими вертикально всередину кожної секції, і сенсорним електронним блоком управління з тижневим таймером, який контролює і підтримує задану температуру повітря. При цьому опалення EnergoLux Smart Comfort System не тільки дуже комфортне, але і економне в експлуатації.

Крім того, для установки EnergoLux Smart Comfort System, на відміну від систем з використанням електричного котла, не потрібні дозвільні документи і особливі технічні умови. Радіатори EnergoLux Smart Comfort System пов'язані між собою трубами, тому не витрачається електроенергія на прогрів рідини в цих трубах. Не пов'язані між собою радіатори дають можливість підтримувати більш високу температуру в окремих кімнатах, не перегріваючи всю квартиру або будинок.

Наприклад, для будинку 50 м.кв. встановлюється електричний котел, потужністю 5 кВт, при тепловтратах 100 Вт на 1 м.кв. В електричному котлі встановлений один або максимум два ТЕНи, при поломці яких Ви залишаєтесь без опалення. У радіаторах SMART в кожній секції встановлено нагрівальний елемент "Cartrige" потужністю 150 Вт. Для опалення будинку в 50 м.кв Вам знадобитися 33 секції радіатора потужністю по 150 Вт, ймовірність поломки яких одночасно зводитися до нуля, що говорить про високу надійність і комфортність, а в разі виходу з ладу одного з елементів сервісні клопоти можна буде перенести на теплу пору року. Крім цього термін служби малопотужних нагрівальних елементів в рази довший.

Електричний котел, як і будь-яку водяну систему опалення, необхідно постійно обслуговувати і міняти деталі, які схильні до корозії. Система Energolux Smart Comfort System створена для повного КОМФОРТУ і не потребує обслуговування.

Всі перераховані фактори роблять систему EnergoLux Smart Comfort System більш ефективною та економічною, ніж електричний котел.

Детальніше про переваги системи EnergoLux Smart Comfort System читайте в розділі «Економне опалення та вигоди».

Чому система EnergoLux Smart Comfort System вигідніша, ніж масляний радіатор?
 • Корпус масляного радіатора заповнений мінеральним маслом, в яке занурені електричні нагрівальні елементи, а в безрідинних радіаторах EnergoLux Smart Comfort System відсутня рідина. Температура кипіння масла дуже висока, що сильно осушують повітря і перевитрачає електроенергію, за рахунок низької енерційності. Іншими словами, якщо масляний радіатор досяг комфортної температури і відключився, то температура в приміщенні буде рости, тому що нагріте масло довго остигає. В радіаторі SMART нема "посередника" у вигляді будь-якої рідини, і уздовж кожної секції запресовано нагрівальний елемент, який миттєво перетворює електричну потужність в теплову. Відключаючись, алюмінієва секція швидко остигає, тому що накопичення тепла на секції мінімальне. Тому система EnergoLux Smart Comfort System менше витрачає енергії, ефективніше передає тепло і швидше нагріває приміщення.
 • Кількість тепла, що передається обігрівачем, залежить від площі його тепловіддачі. Іншими словами, якщо Ви використовуєте підігрів підлоги, то досить і 24 градусів, щоб прогріти кімнату до комфортної температури. Площа тепловіддачі в масляному радіаторі значно менша, ніж в алюмінієвій батареї EnergoLux Smart Comfort System. А менша площа тепловіддачі масляного радіатора призводить до реальної перевитрати електроенергії і підвищує навантаження на електромережу.

Тому масляні радіатори та електроконвектори слід використовувати лише за прямим призначенням - для додаткового і короткочасного локального обігріву при відключенні центрального опалення або його нездатності забезпечити необхідну температуру в приміщенні.

Навіщо потрібен тижневий таймер в EnergoLux Smart Comfort System?

Тижневий таймер в системі EnergoLux Smart Comfort System дозволяє встановлювати індивідуальний температурний режим і підвищувати або знижувати температуру на власний розсуд. Ви можете вибрати відповідні налаштування на 7 днів в тиждень (добові налаштування будуть повторюватися щодня), налаштування 6+1 (необхідно запрограмувати на 6 днів і на вихідний) або налаштування 5+2 (на 5 будніх днів і на два вихідних). Це, в свою чергу, дає можливість істотно економити електроенергію.

Детальніше про правила використання системи EnergoLux Smart Comfort System і про те, як налаштовувати комфортний температурний режим, читайте в розділі «Економне опалення та вигоди».

Чи можна використовувати систему EnergoLux Smart Comfort System, якщо в будинку не вистачає дозволеного навантаження?

Можна - якщо встановити правильний часовий і температурний режим за допомогою панелі управління. Для цього слід запрограмувати роботу радіаторів таким чином, щоб приміщення, в якому Ви плануєте перебувати в певний час, завчасно нагрівалось до комфортної температури.

Наприклад, якщо Вам дозволено використовувати не більше 5 кВт на годину, а у Вас стоять радіатори з загальним навантаженням 6 кВт, то потрібно регулювати періодичність і послідовність їх включення і виключення за допомогою таймера-програматора - і, таким чином, розподіляти максимально можливе навантаження.

Чим система EnergoLux Smart Comfort System відрізняється від найближчих конкурентів?

Перш за все, унікальними технологічними рішеннями: інноваційним нагрівальним елементом - "Cartrige", який пришвидшує тепловіддачу і багаторазово збільшує термін служби системи, безрідинною системою - радіатори SMART з функцією "Анти-Сервіс", сенсорною системою управління з тижневим таймером за технологією "Touch Screen", гнучкістю управління системою, ергономічністю використання - тобто більш високим рівнем комфорту. Культура виробництва і жорсткий контроль гарантують якість нашої продукції.

Незважаючи на досягнуті переваги системи EnergoLux Smart Comfort System, компанія «Енерголюкс» не стоїть на місці і продовжує удосконалювати свій продукт, роблячи його ще більш надійним, зручним і економним. Ми проводимо дослідження, шукаємо нові технологічні рішення і реалізуємо їх в нашій продукції.

Чи скидаються налаштування при тимчасовому відключенні світла?

Налаштування зберігаються. Всередині встановлена батарейка.

В мене газове опалення і витрата газу дуже велика, чи буде Ваша система дешевшою?

Система EnergoLux Smart Comfort System може працювати паралельно з газовим опаленням за нічним тарифом багатотарифного лічильника електрики, тоді це буде дешевше. Для цього необхідно встановити комплекти для самостійної збірки для LHR-радіаторів на Ваші радіатори. Завдяки такому підходу Ви зможете зменшити витрати газу і отримаєте інтелектуальну, комфортну і економну систему опалення.

Як можна поєднати централізоване опалення з системою EnergoLux Smart Comfort System?

Система EnergoLux Smart Comfort System може працювати в міжсезоння, коли централізоване опалення ще не включено. Для цього на Ваші радіатори (алюмінієві, біметалеві або чавунні) необхідно встановити комплекти для самостійної збірки (Сенсорний блок управління з тижневим таймером і нагрівальний елемент патронного типу "Cartrige").

Наші контакти

Виробництво:

 • Адреса:
  м. Київ, м. Берестейська,
  пр-кт Перемоги, 59
 • Телефон:
  (099) 233-21-50
 • Email:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сервісний центр:

 • Адреса:
  м. Київ, пр-кт Перемоги, 59
 • Телефон:
  (067) 466-45-47

© 2013 - Energolux