• Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

 • Smart Comfort Energolux
  Опалення
  нового покоління

Економне опалення та вигоди

Кожна людина прагне до комфорту і затишку для себе і своїх близьких. Як тільки температура за вікном починає знижуватися, ми згадуємо, що основа комфорту - це тепло. Тому в холодну пору року нам важливо мати ефективне і, в ідеалі, автономне опалення, яке дозволить на власний розсуд підтримувати бажаний температурний режим в різних кімнатах і приміщеннях. EnergoLux Smart Comfort System ідеально задовольнить Ваші потреби в теплі і комфорті.

EnergoLux Smart Comfort System («система розумний комфорт») — це система автономного електричного опалення, яка включає в себе алюмінієві радіатори SMART. Радіатор складається з алюмінієвих секцій, в які вбудовані нагрівальні елементи з нержавіючої сталі патронного типу "Cartridge" і електронного сенсорного блоку управління. Сенсорний блок управління контролює і підтримує задану температуру повітря за допомогою мікропроцесора і виносного температурного датчика.

Радіатор EnergoLux Smart Comfort System компактний за розміром, зовні схожий на стандартний алюмінієвий радіатор водяного опалення і легко вписується в інтер'єр приміщення. При бажанні радіатор SMART можна використовувати як переносний обігрівач.

Економне опалення та вигоди
Порівняльна таблиця системи Energolux Smart Comfort System і інших типів електроопалення:
Energolux Smart Comfort System Електрокотел Масляний обігрівач
Ефективність в експлуатації + +
Доступна вартість +
Відсутність пересушування повітря + +
Можливість контролю температури в приміщенні +
Ергономічність (Комфорт використання) +
Економність використання +
Безпека + +
Легкість монтажу + +

Важливо, що установка EnergoLux Smart Comfort System не потребує дозвільних документах і особливих технічних умов, а це істотно заощадить Ваші кошти. І оскільки EnergoLux Smart Comfort System не вимагає підведення труб, Ви заощадите також на їх покупці, монтажі і подальшому відновленні стін. Встановити радіатори SMART настільки просто, що з цим впорається навіть неспеціаліст.

EnergoLux Smart Comfort System може служити як основним опаленням приміщень, (наприклад - надбудованих мансард, негазифікованих будинків), так і додатковим джерелом тепла до вже існуючої системи централізованого або автономного опалення, якщо та, з якихось причин, працює недостатньо ефективно.

EnergoLux Smart Comfort System - це втілення в реальність мрії про тепло і комфорт, що не вимагає великих витрат. Компанія EnergoLux продумала все до дрібниць. У цьому Ви зможете переконатись самі, як тільки почнете використовувати цю розумну систему опалення.

В радіаторах SMART системи EnergoLux Smart Comfort теплоносія немає, і тому вони нагрівають навколишнє повітря дуже швидко. Варто Вам включити EnergoLux Smart Comfort System в електричну мережу і виставити бажану температуру - і незабаром в кімнаті буде тепло і затишно. Контроль над підтриманням температури здійснюється за допомогою виносного датчика.

Вам не треба піднімати температуру всієї системи опалення в будинку, перегріваючи його, щоб зігріти далеку холодну кімнату . Розташуйте радіатори Energolux Smart Comfort System в потрібних Вам місцях, виставте на кожному з них комфортну температуру - і насолоджуйтеся теплом! А розумна система подбає про решту сама.

Ви можете вибрати для деяких кімнат (наприклад, для дитячої або спальні) тепліший режим і задати, о котрій годині температура повинна підвищуватися і знижуватися. Якщо захочете, EnergoLux Smart Comfort System нагріє приміщення точно в зазначений час, а під час вашої відсутності продовжить роботу в економному режимі, не витрачаючи зайві кіловати. Відтепер «погода» в будинку буде під вашим повним контролем.

Energolux Smart Comfort System Energolux Smart Comfort System не пересушує повітря, що позитивно впливає на здоров'я людини і може знаходиться в безпосередній близькості до меблів і штор. Завдяки невисокому споживанню електроенергії та роботі радіаторів за встановленим Вами пріоритетом опалення приміщень, Energolux Smart Comfort System не перевантажує електромережу, а запрограмована температура нагріву поверхні батареї захищає від можливих опіків. Це особливо важливо, якщо в будинку знаходяться діти або домашні тварини. Крім того, система універсальна і мобільна - її легко демонтувати і перемістити в інше місце. І найголовніше - Energolux Smart Comfort System робить Ваш комфорт абсолютно незалежним від нерозторопних комунальних служб і примхливого централізованого опалення.

Забудьте про непрогріті кімнати, зайві витрати на опалення і насолоджуйтеся теплом і комфортом! Нехай холод залишиться за порогом Вашого будинку, а зима асоціюється тільки з першим снігом, новорічними святами і Масляною...

З інтелектуальною системою EnergoLux це все стає можливим!

Система EnergoLux Smart Comfort має наступні переваги:

ЕКОНОМІЯ при установці і монтажі:

 • Відсутність первинних витрат на установку. Для установки і експлуатації системи EnergoLux Smart Comfort Вам не потрібно платити ліцензованим фірмам-проектантам за розробку ТУ та проекту, не потрібно проходити через численні узгодження державних дозвільних інстанцій.
 • Систему EnergoLux Smart Comfort не потрібно монтувати, тому Вам не доведеться платити за виклик монтажної бригади. Ви зможете самі встановити SMART радіатор. EnergoLux Smart Comfort System не вимагає підведення труб, Ви заощадите також на їх покупці.

ЕКОНОМІЯ при експлуатації (оптимальне використання електроенергії):

 • Система EnergoLux Smart Comfort має вбудований захист від перепадів напруги до 300 вольт.
 • Завдяки невисокому споживанню електроенергії (найпотужніший - до 1,5 кВт) і роботі радіаторів за пріоритетом (можливість автоматично задати зміну нагріву різних приміщень в різний час) система EnergoLux Smart Comfort не перевантажує електромережу, а програмована температура нагріву поверхні радіатора сприяє захисту від можливих опіків, що особливо важливо, якщо в будинку знаходяться діти.
 • Система EnergoLux Smart Comfort може знаходиться в безпосередній близькості до меблів, штор і т.п.
 • Температура поверхні радіатора не вища 80°С (програмується 50-80), а тому не відбувається процес згоряння мікрочастинок пилу в повітрі, який є дуже токсичним.
 • Система EnergoLux Smart Comfort не пересушує повітря і не боїться накриття.
 • EnergoLux Smart Comfort не виділяє в повітря елементи переробки, тим самим не забруднюючи атмосферу.

КОМФОРТ

 • Ефективність роботи EnergoLux Smart Comfort System забезпечує конструкція алюмінієвої секції з вбудованим нагрівальним елементом патронного типу "Cartrige".
 • Уздовж кожної секції встановлено малопотужний (150Вт) нагрівальний "Cartrige", що забезпечує рівномірний розподіл загальної потужності по радіатору і миттєве поширення тепла по всій площі секції.

БЕЗПЕКА І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

 • Малопотужні нагрівальні елементи патронного типу "Cartrige" служать довше, ніж потужні ТЕНи, які широко поширені у всіх нагрівальних приладах.
 • Відсутність впливу агресивного середовища (теплоносія) в радіаторах SMART на секції і на нагрівальні елементи роблять їх практично вічними.
 • Ймовірність поломки всіх нагрівальних елементів в радіаторах SMART в сотні разів нижча, ніж у традиційних приладів з одним нагрівальним елементом.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

 • Система EnergoLux Smart Comfort дозволяє почати і закінчити опалювальний сезон, коли Ви самі цього забажаєте.
 • Комфортна температура в кожній окремій кімнаті або приміщенні.
 • "Climate-Control" - виносний датчик температури повітря підтримує задану температуру в приміщенні.
 • Безшумність роботи SMART радіатора з унікальним нагрівальним елементом - "Cartridge".
 • "Анти-Сервіс" - в кожному радіаторі від 4-х до 10-ти нагрівальних елементів, ймовірність поломки всіх одночасно, зводитися до нуля. У разі виходу з ладу одного нагрівального елементу, інші будуть працювати, а сервіс можна буде перенести на теплу пору року.
 • Радіатор SMART не потребує обслуговування.
 • З опцією WiFi Ваша система опалення стане ще комфортнішою, тому що включити/вимкнути Ви зможете віддалено.

ДОВГОВІЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

 • Радіатори не з'єднані між собою, тому EnergoLux Smart Comfort System не вимагає прогріву додаткової рідини в з'єднувальних трубах.
 • Регулювання температури в кожній окремій кімнаті, не підвищуючи загальну температуру всієї будівлі або квартири.
 • Тижневий таймер дає можливість налаштувати температурний режим, який буде автоматично змінюватися в зазначені інтервали часу. При цьому завжди можна врахувати різні тарифи на електроенергію в різний час доби. Наприклад, доцільно підняти температуру на ніч (плата за електроенергію мінімальна) і прогрівати приміщення по максимуму, а вранці або вдень (тариф на електроенергію вище) знизити температуру. Кріме цього, знаючи час приходу і відходу людей, можна виставляти мінімальну температуру на час їх відсутності і теплішу до моменту приходу, тобто економити бюджет, зберігаючи комфортну атмосферу в домі.
 • Принцип «клімат-контролю» дозволяє підтримувати задану температуру за рахунок виносного датчика без перегрівання приміщення.
 • Спеціально розроблена конструкція секції і відсутність теплоносія перетворює електричну енергію в теплову практично миттєво.
 • Додаткову економію дає опція WiFi в радіаторах SMART. Ви зможете включити/вимкнути радіатор віддалено через інтернет.

ГАРАНТІЯ

 • Гарантійний термін SMART радіатора 24 місяці.

Затишок в житловому приміщенні забезпечується не тільки за рахунок створення привабливого інтер'єру, але і завдяки створенню комфортної температури. Автономне електроопалення будинку в останні роки набуло величезної популярності серед численних споживачів за рахунок ряду істотних переваг.

Наша компанія «Енерголюкс» більше п'ятнадцяти років надає свої послуги на вітчизняному ринку опалювального обладнання. За цей час ми завоювали не тільки довіру клієнтів, а й повагу конкурентів. Основна наша спеціалізація - розробка і виробництво інтелектуальних автономних опалювальних систем для приватних будинків, квартир, офісних та інших приміщень, а також впровадження енергозберігаючих технологій, за рахунок яких обігрів будинку електрикою перестав бути витратним способом створення комфорту і затишку.

Завдяки інноваційним розробкам, технічним рішенням і багаторічному досвіду, нашим фахівцям вдалося розробити унікальний продукт - Energolux Smart Comfort System, що представляє собою інтелектуальну систему ефективного, сучасного автономного електричного опалення приватного або заміського будинку, квартири та інших будівель. Завдяки системі в певному приміщенні можна підтримувати будь-яку задану температуру. Основний плюс індивідуального електроопалення - можливість контролювати обігрів при зміні температури на вулиці.

Переваги електричного опалення

Детально ознайомившись з роботою нашої Системи розумного комфорту, багато споживачів відмовилися від малоефективного, дорогого централізованого опалення, і перейшли на електроопалення квартири, офісу, заміського або приватного будинку від Енерголюкс, що дозволяє підтримувати бажаний температурний режим в різних кімнатах і приміщеннях, на власний розсуд. До переваг системи відносяться:

 • доступна вартість установки автономного електричного опалення;
 • відсутність дорогих монтажних робіт;
 • простота, зручність експлуатації і обслуговування системи;
 • економне витрачання електроенергії під час експлуатації;
 • зниження цін в платіжках;
 • надійна робота системи;
 • тривалий термін експлуатації Energolux Smart Comfort System;
 • екологічність, безпечність;
 • можливість установки певної температури в кожному окремому приміщенні;
 • та багато іншого.

Продукція нашої компанії - це не гучні слова, а ефективне електроопалення в квартирі, приватному котеджі, для дачі або інших приміщень, яке виправдовує і окупає себе в найбільш короткі терміни. На радіатори, які є основою Системи розумного комфорту поширюється гарантія, але й після терміну її закінчення всі прилади будуть працювати безперебійно і ефективно тривалий період часу.

Що являє собою Energolux Smart Comfort System

Сучасна автономна електрична система опалення включає в себе алюмінієві радіатори SMART, кожен з яких складається з об'єднаних в єдине ціле окремих алюмінієвих секцій. В них вбудовані нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі патронного типу "Cartridge". Також система містить електронний сенсорний блок управління, який контролює і підтримує задану температуру повітря за допомогою виносного температурного датчика і мікропроцесора. Завдяки такому підходу, опалення будинку електрикою позиціонується на сьогоднішній день не тільки, як ефективне, але і як економічне.

Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх регіонів України, і пропонуємо найбільш вигідні ціни на установку сучасної системи електрообігріву. При монтажі Energolux Smart Comfort System, наша компанія забезпечує клієнтам повну технічну та інформаційну підтримку.

Наші контакти

Виробництво:

 • Адреса:
  м. Київ, м. Берестейська,
  пр-кт Перемоги, 59
 • Телефон:
  (099) 233-21-50
 • Email:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сервісний центр:

 • Адреса:
  м. Київ, пр-кт Перемоги, 59
 • Телефон:
  (067) 466-45-47

© 2013 - Energolux