Ru
Ua
Наша компанія Економне опалення Продукція Цікаві факти Питання-Відповідь Контакти
Переваги
EnergoLux-економні технології
Система EnergoLux не вимагає підведення труб, ви зекономите також на їх покупці і монтажі та подальшому відновленні обробки стін.
Детальніше>
EnergoLux-економні технології
EnergoLux - це розумний комфорт
Система Smart Comfort від EnergoLux - це втілення в реальність мрії про тепло і комфорт. EnergoLux продумав все до дрібниць. У цьому ви переконаєтеся самі, як тільки почнете використовувати нашу розумну обігрівальну систему.
Детальніше>
EnergoLux - це розумний комфорт
Новини компанії
Продукція
EnergoLux Smart Comfort System («система розумний комфорт») - це система автономного електричного опалення, що включає алюмінієвий радіатор LHR (liquid heating radiator), забезпечений нагрівальним елементом з нержавіючої сталі і електронним блоком управління, і виносний температурний датчик. Температурний датчик може координувати роботу декількох таких радіаторів LHR.
Комфортна, економічна система автономного опалення, що легко вмонтовується та може служити додатковим джерелом обігріву приміщень будь-якого типу.
Детальніше>
Це автономне електричне опалення, що використовує для обігріву інноваційні HC-картриджі і призначене для стаціонарного опалення житлових і офісних будинків.
Детальніше>
Це найбільш зручна у використанні система автономного електричного опалення, що служить для обігріву житлових і офісних приміщень і використовує в роботі бездротовий датчик, який можна підключити до необмеженого числа електрорадіаторів EnergoLux.
Детальніше>

м. Київ, пр-т Перемоги 59

(044) 592-29-66
Design by GBS